KONST / Litografier / Litografi 7908474
nr 790 8474
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Litografi, Roland Svensson (1910-2003), Gillöga, signerad, motivets mått: 23x37
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 november 2012
kl 18:41:40
12/11 17:57:09
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson